ویژگی های بهترین لباس زیر مردانه برای لباس مجلسی

ویژگی های بهترین لباس زیر مردانه برای لباس مجلسی

خرید لباس زیر مردانه در شرایط عادی و برای استفاده ی روزمره بسته به سلیقه ی شخصی فرد، می تواند متفاوت باشد. اما هنگامی که می خواهید برای مهمانی یا مجالس رسمی لباس زیر مناسب تهیه کنید باید یک سری نکات را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید نمایید. چرا که این نکات می تواند در زیبایی و شکل و شمایل استایل شما تأثیر بسیار زیادی بگذارد. پوشاک شرق انواع شورت مردانه و زیرپوش مردانه را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به شما مشتریان گرامی عرضه می نماید. ما در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم چگونه لباس زیر مردانه مناسب برای لباس مجلسی را انتخاب کنید؟ اما پیش از آن باید بدانیم لباس زیر مردانه چیست و چه انواعی دارد. ما را تا انتها همراهی کنید.

لباس زیر مردانه چیست؟

لباس زیر مردانه یکی از انواع لباس هاییست که در زیر لباس اصلی پوشیده می شود و ارتباط مستقیمی با پوست بدن دارد. دلیل پوشیدن لباس زیر اینست که از تعریق جلوگیری کرده و رطوبت بدن را جذب می نماید و مانع بروز بیماری های پوستی نظیر قارچ و اگزما می گردد. اما لباس زیر مردانه در دو نوع زیرپوش و شورت مردانه تولید و عرضه می گردد. برای خرید زیرپوش مردانه و خرید شورت مردانه باید ابتدا آن ها بشناسید و سپس لباس زیر مناسب خود را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه شناخت انواع زیرپوش مردانه و شورت مردانه مقاله ی "تأثیر فصل بر لباس زیر مردانه" را مطالعه نمایید.

• زیرپوش مردانه

خرید زیرپوش مردانه مناسب بدنتان، نقش مهمی در زیبایی و راحتی استایل شما خواهد داشت. زیرپوش نزدیک ترین لباس به پوست است و زیر لباس های اصلی پوشیده می شود و از آن دسته لباس های بسیار مهمی می باشند که باید حتما در طول روز به تن داشته باشید. اگر بخواهیم اهمیت پوشیدن زیرپوش مردانه را توضیح دهیم باید بگوییم که: «پوشیدن زیر پوش مردانه یکی از نکات با اهمیت برای لباس پوشیدن است. انتخاب زیرپوش با کیفیت می تواند بسیار مفید و موثر در استایل های شما باشد. پوشیدن زیرپوش مردانه در هر فصلی برای شما مناسب است. در استایل های زمستانه زیرپوش ها بدنتان را گرم نگه می دارند و از نفوذ سرما به بدنتان جلوگیری می کنند. از طرفی پوشیدن زیرپوش در تابستان به عنوان عرق گیر عمل می کند و نمی گذارد لکه عرق یا دئودورانت روی لباس شما بنشیند. در واقع پوشیدن زیرپوش مردانه مستقیم با سلامت شما در ارتباط است زیرا از جنبه های مختلف یکی از پر اهمیت ترین ها می باشد.»

• شورت مردانه

خرید شورت مردانه نیز مانند زیرپوش مردانه در حفظ ظاهر و استایل شما تأثیرگذار است. شورت مردانه یکی از انواع لباس زیر مردانه است که وظیفه ی تمیز نگه داشتن ناحیه تناسلی و پایین تنه آقایان را بر عهده دارد. شورت مردانه باید به گونه ای انتخاب شود که با توجه به اندام فرد و نوع پوست و شرایط آب و هوایی، بتواند قسمت تحتانی بدن را خشک و بدون رطوبت نگه دارد. اگر بخواهیم اهمیت پوشیدن شورت مردانه را توضیح دهیم باید بگوییم که: «پوشیدن شورت مردانه باعث جلوگیری از بروز عفونت در دستگاه تناسلی آقایان می گردد. چرا که با خشک نگه داشتن قسمت پایین تنه مانع به وجود آمدن و رشد باکتری ها می گردد. ضمن این که استفاده از شورت مردانه باعث جلوگیری از لک شدن و خیس شدن شلوار در اثر تعریق بدن می شود. شورت مردانه از پوست شما نیز محافظت می کند چرا که ممکن است پارچه ی بسیاری از شلوارها از نخ و پنبه نباشد و در صورت تماس مکرر با پوست، موجب بروز حساسیت و آسیب دیدگی پوستی شود.»

چگونه لباس زیر مردانه مناسب برای لباس مجلسی را انتخاب کنیم؟

خرید لباس زیر مجلسی مردانه مانند سایر لباس زیرها که برای مواقع دیگر مورد مصرف قرار می گیرند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. چرا که تمامی دلایل استفاده از لباس زیر در زمان مهمانی و مجالس رسمی چند برابر مهم و اساسی جلوه می کنند. به عنوان مثال یکی از دلایل استفاده از لباس زیر مردانه جلوگیری از تعریق و جذب رطوبت بدن، گفته شد. حال این مورد را در خصوص لباس زیر مجلسی مردانه اگر بخواهیم بیان کنیم باید بگوییم با نپوشیدن لباس زیر مناسب برای لباس مجلسی ممکن است لباس رویه شما و پیراهنی که بر تن دارید در اثر رطوبت بدن خودتان لک شده و نمای زشتی را ایجاد کند. حال در ادامه ی این بخش به سایر نکات خرید لباس زیر مردانه خواهیم پرداخت. از جمله:

1- یکی از ویژگی های لباس زیر مردانه شیک و راحت سایز مناسب آن است. لباس زیر باید مانند سایر لباس ها با سایز و اندازه بدن شما همخوانی داشته باشد. لباس زیرها دارای سایزهای مخصوصی هستند که با سایز لباس رویه شما متفاوت می باشند و باید کاملاً فیت تن باشند. اگر شما در هنگام خرید لباس زیر مردانه به سایز و ابعاد لباس توجه نکنید ممکن است در نهایت خریدی که انجام می دهید راضی کننده نباشد. این موضوع را هنگام پرو لباس زیر در منزل متوجه خواهید شد. چرا که لباس زیر جزو لباس هاییست که در مغازه اجازه ی پرو نخواهید داشت و باید سایز مناسب خود را بدانید و انتخاب صحیحی انجام دهید.
اگر در زمان خرید لباس زیر مردانه سایز انتخابی شما اشتباه باشد، لباس زیر در نهایت یا گشاد یا تنگ می شود که هر کدام عارضه های خاص خود را دارد. به عنوان مثال لباس زیر گشاد موجب عدم جذب صحیح رطوبت بدن شده و لباس رویه شما را نیز بدفرم و با چین و چروک و یا خط های ناشی از گشاد بودن و لوله شدن لباس های زیری را نشان می دهد. اگر هم تنگ باشد باعث آزار پوست شما می شود و برجستگی هایی را بر روی بدن شما نمایان می کند که ممکن است از روی لباس رویی نیز مشخص باشد. ضمن این که تنگی بیش از حد باعث می شود شما در طول مهمانی دائماً در حال مرتب کردن پیراهن یا شلوار خود باشید. چرا که لباس زیر شما تنگ بوده و نیاز دارد هر چند دقیقه یک بار از بدن فاصله بگیرد.

2- یکی از نکات خرید لباس زیر مجلسی مردانه توجه به جنس آن است. لباس زیرها با توجه به سلایق و سبک های متفاوتی تولید و عرضه می گردند. این تنوع همچنین در جنس آن ها نیز به وفور دیده می شود. ویسکوز، پنبه، نخ، نخ پنبه، پلی استر، ابریشم، تریکو و... از جمله جنس های مختلفی هستند که برای تولید لباس زیر مردانه استفاده می شوند. اما در این بین شما باید لباس زیری را انتخاب نمایید که با نوع پوست شما و همچنین لباسی که می خواهید به عنوان لباس رویه بپوشید همخوانی داشته و آن را زیبا و شکیل نشان دهد. در هنگام خرید لباس زیر مردانه دقت کنید لباس زیر مورد نظر خود را از بین لباس های نخ و پنبه انتخاب کنید. شاید بگویید پس این همه تنوع جنس برای چیست؟ چه ایرادی دارد اگر از جنس های دیگر لباس زیر خود را انتخاب و خریداری نماییم؟ یا اصلاً پارچه ی ابریشمی که لطیف ترین و گران ترین نوع پارچه ها نیز می باشد، چه ایرادی دارد که لباس زیر خود را جنس ابریشم انتخاب کنیم؟ نگران نباشید، پاسخ سوال شما اینجاست.
بسیاری از تولیدکنندگان در دوخت و تهیه لباس های زیر بعضاً از پارچه هایی که دارای الیاف پلاستیکی هستند نیز استفاده می کنند و این موضوع می تواند در دراز مدت سبب بروز بیماری های پوستی و عفونی خصوصاً در ناحیه تناسلی آقایان گردد. در خصوص پارچه ابریشم نیز باید بگوییم که ابریشم مانند نخ و پنبه گردش هوا و جذب رطوبت نداشته و ممکن است در دراز مدت خصوصاً در طول مهمانی آن هم در هوای گرم موجب آزار پوست شما شده و شاید باعث خارش های طولانی مدت پوست گردد. حال تصور کنید داخل مهمانی رسمی هستید و پوست شما دائم در حال خارش است و یا عرق کرده و بدن شما مرطوب مانده است. این موضوع می تواند در طول مهمانی برای شما بسیار آزاردهنده باشد.

3- بهترین لباس زیر مردانه برای لباس مجلسی، لباس زیریست که دارای رنگ مناسب با لباس رویه شما را داشته باشد. شاید بگویید که مگر لباس زیر مردانه دارای رنگ بندییست که بتوان از بین آن ها رنگ مناسب را انتخاب کرد؟ بله. لباس زیر مردانه نیز مانند هر لباس دیگری با کمی تفاوت دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد و به شما امکان انتخاب رنگ مناسب لباس زیر را می دهد. اما چرا ما تأکید می کنیم که رنگ لباس زیر باید با لباس رویه همخوانی داشته باشد؟ به دلیل این که زمانی رنگ لباس زیر شما می تواند جذاب باشد که از روی لباس یا پیراهن قابل تشخیص و نمایان نباشد. در هنگام خرید زیرپوش مردانه خصوصاً باید به این نکته توجه کنید که اگر رنگ لباس رویه شما روشن بوده و شما یک لباس زیر تیره تر را انتخاب کرده باشید، قطعاً تفاوت رنگ آن ها از روی لباس کاملاً مشخص خواهد شد و رد و خط لباس زیر کاملاً نمایان می شود که این اصلاً جذاب و شکیل نیست. گفتیم که لباس زیر زمانی زیباست که از روی لباس معلوم نباشد. برای این که بهترین لباس زیر مردانه برای لباس مجلسی را تهیه کنید می توانید از بین رنگ های سفید یا خاکستری یا طوسی روشن انتخاب نمایید تا کمترین میزان دیده شدن را داشته باشند.
نکته ای که باید در این جا خاطر نشان کنیم اینست که مرغوب بودن و کیفیت لباس زیر در رنگ بندی ها نیز مؤثر است. اگر لباس زیری که انتخاب می کنید از جنسی باشد که رنگ پس می دهد، ممکن است لباس های رویه و همچنین پوست شما را با مشکل جدی مواجه سازد. پس بهتر آن است که اولاً به سراغ جنس مرغوب و با کیفیت و یک برند معتبر بروید و دوماً از رنگ های روشن برای جلوگیری از به وجود آمدن اتفاقات بعدی، لباس زیر خود را انتخاب نمایید.

4- انتخاب و خرید لباس زیر مردانه همان گونه که گفته شد باید براساس سایز و فرم بدن صورت پذیرد تا در نهایت لباس زیری که خریداری می نمایید کاملاً فیت تن باشد. اما نکته ی دیگری که باید در خصوص سایز لباس زیر مردانه در نظر بگیرید اینست که در هنگام خرید زیرپوش مردانه باید به یقه ی آن نیز توجه کنید. یعنی دقت کنید اگر پیراهن یا لباس رویه شما با یقه ی بسته یا یقه ای که کاملاً کیپ به خط گردن شما می باشد، دست شما را در انتخاب لباس زیر کاملاً باز می گذارد. اما مشکل زمانی رخ می دهد که یقه لباس رویه شما کمی باز باشد. لباس زیر مناسب برای لباس مجلسی به هیچ وجه نباید از روی لباس معلوم باشد. اغلب آقایان در مجالس از کروات برای مرتب ماندن یقه و استایل خود استفاده می کنند اما در برخی مواقع نیز که می خواهند استایلی اسپرت داشته باشند پیراهن خود را بدون کروات و حتی با باز گذاشتن یک دکمه ی بالایی به تن می کنند. در این زمان لباس زیر شما باید دارای یقه ی بازی باشد که از یقه پیراهن معلوم نباشد.
این نکته را در خصوص آستین لباس نیز باید به آن توجه کنید. اگر لباس زیر مردانه شما دارای آستین است حتماً توجه کنید که قد آستین آن از قد آستین لباس رویه شما کوتاه تر باشد. اگر می خواهید به خاطر آستین لباس دچار چالش و نگرانی نشوید بهتر است برای لباس های مجلسی با خرید رکابی مردانه خیال خود را راحت کرده و با آرامش لباس مجلسی را پوشیده و به مهمانی مورد علاقتان بروید.

جمع بندی

بسیاری از افراد گمان می کنند که خرید لباس زیر مردانه یکی از کارهای بسیار ساده و آسان است. به همین علت در هنگام خرید زیرپوش مردانه و خرید شورت مردانه بی توجه به مسائل پیش روی لباسی را انتخاب و خریداری می نمایند و در هنگام پرو آن در زیر لباس مجلسی، متوجه انتخاب اشتباه خود می شوند. برای داشتن لباس زیر مناسب لباس مجلسی باید نکاتی را که در این مقاله گفته شد در نظر بگیرید تا خریدی ایده آل داشته باشید. شرق یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های عرضه ی انواع لباس زیرهای مردانه در کشور می باشد. برای تماشای محصولات ما و خرید زیرپوش مردانه و خرید شورت مردانه به سایت فروشگاه اینترنتی شرق مراجعه نمایید.


مقالات مرتبط:
» ویژگی شورت مردانه مناسب مسافرت
» تفاوت بین یقه های زیرپوش مردانه
» تفاوت بین شورت پایه دار و شورت اسلیپ مردانه

نام و نام خانوادگی *
ایمیل *
امتیاز شما *
وب سایت
متن نظر شما *